Říjen 2009

Tenhle blog končí....

29. října 2009 v 18:50 | Moonwalker>G!rl<V[J]
Promiňte ale tenhle blog je nanic.Michaela pořád miluju ale prostě nejsou už moc ,,NOVINKY'' když říkám ,,NOVINKY''myslím třeba z dneška a pod.tak mám nový blog a pokud sbečka máte zájem znovu Sbenkovat tak mi tam napište ale beru jen blogy co mají nějaké téma např.Michael Jackson....tak mi tam kdyžtak napište ten blog je http://blanket-jackson.blog.cz/ a je o Blanketu Jacksonovi.Možná se na tenhle blog ještě vrátím ale prostě nevím :-) ale přesto jsem pořád Fanatic Fan michaela jacksona :-)

Můj další idol :D

23. října 2009 v 19:52 | Moonwalker>G!rl<V[J]
Achojec tak tohle je můj další idol ale Michael je pořád největší idol.Miluju ale i Honzíka :)
No není roztomilý?:) :*

Šokovaná Diana Ross Jacksonovi děti nechce

19. října 2009 v 15:21 | Moonwalker>G!rl<V[J] |  News
Zpěvačka Diana Ross (64) a Michael Jackson († 50) k sobě sice měli blízko, a to už od Michaelova dětství, ale jejich vztah byl trochu jednostranný. Když se Diana minulý týden dozvěděla, že je v Jacksonově závěti jmenována druhou poručnicí jeho dětí, byla tím velmi překvapená. Zdá se, že ji král popu o svém záměru neinformoval. Naštěstí jeho první volba poručníka byla více konvenční - a padla na jeho matku Katherine. Podle Fox News slyšeli svědci, jak si o tomto ožehavém tématu povídají na oslavě americké nezávislosti 4. července syn Diany Ross (20) a jeho přítelkyně. Přátelům tehdy řekli, že Diana "neměla ani potuchu" o tom, že je jmenována v závěti. A důvěra, kterou jí Michael Jackson prokázal, ji "moc nepotěšila". Proto se zřejmě nedostavila ani na pohřeb. Poslala sice velmi hezké vyjádření, které bylo čteno hned na začátku obřadu, ale Michaela by její nepřítomnost určitě zarmoutila.


Thomas Puskailer-Ain't no sunshine(nevím jak se to píše)

18. října 2009 v 10:52 | Moonwalker>G!rl<V[J] |  videos

Fuj mně se to vůbec nelíbí má to hrozně zazpívané chudák Mike!:-(
Jinak sry my se stěhujem tak tu ůbec nejsem úbec nejsem ale ař budem přestěhovaný tak to tady zase rozjedu.

Michaelovi úsměvy-video

15. října 2009 v 15:17 | Moonwalker>G!rl<V[J] |  videos
Moc krásný videjko doporučuju shlédnout pozor je u toho taková smutná muzika takže pokud jste jako já tak se rozbulíte :-D


Hot or Not-Říjen

13. října 2009 v 17:10 | Moonwalker>G!rl<V[J]
Hot Or Not?

Sony Music má zásobu nevydaných Jacksonových skladeb

13. října 2009 v 16:22 | Moonwalker>G!rl<V[J] |  News
Hudební vydavatelství Sony Music disponuje velkými zásobami dosud nepublikovaných nahrávek Michaela Jacksona. Prezentovat je hodlá v nejbližších měsících a některé pak v dalších letech.
Podle mluvčího společnosti Sony Music Roba Stringera je archív zpěvákových nahrávek nezvykle bohatý. "Máme mnoho jeho nepublikovaných písniček, ale nebudeme spěchat s jejich vydáním," řekl Stringer v rozhovoru pro časopis Rolling Stone. Fanoušci se nyní mohou těšit na nejméně pět skladeb, které budou součástí soundtracku k filmu This Is It. Ten pojednává o posledních dnech Michaela Jacksona, jeho přípravách na koncerty do londýnské O2 Areny a v říjnu přijde do světových kin.

Jacksonova píseň je podvod, napsal ji autor táborákové Dajány

13. října 2009 v 16:19 | Moonwalker>G!rl<V[J] |  News
S velkou slávou vypustili producenti do světa "novou píseň Michaela Jacksona" This is It, která láká na stejnojmenný film, zachycující poslední dny krále popu. Brzy se ukázalo, že píseň se ve skutečnosti jmenuje I Never Heard, je stará 26 let a Jackson se na ní podílel maximálně jako spoluautor. K autorství se přihlásil Paul Anka, což je autor legendární táborákové Dajány.
Písnička byla od začátku podezřelá tím, že měla zvuk jako z 80. let, a bylo velmi nepravděpodobné, že by jí Jackson nahrál před smrtí. Nikdo ale neměl důkaz. Ten přinesl Paul Anka, když se přihlásil k autorství a správcům Jacksonova dědictví pohrozil žalobou.
Jackson a Anka na nahrávce před lety spolupracovali a předpokládalo se, že vyjde na Ankově albu. Ale Jackson pak podle Ankovy verze originál nahrávky doslova "ukradl ze studia" a zmizel.
Jacksonovi dědicové to uznali a slíbili Ankovi 50 procent ze zisku.
"Udělali správnou věc," pochválil je 68letý Anka. "Nemyslím, že se někdo pokoušel škodit, byl to omyl," uzavírá aféru shovívavě.Správci Jacksonova dědictví uvedli, že písničku vybrali kvůli tomu, že text souvisí s názvem, který dal Jackson své nikdy neuskutečněné sérii koncertů.Anka psal i pro Sinatru .Kanadský písničkář Paul Anka byl populární hlavně v padesátých a šedesátých letech. Napsal třeba hit She's a Lady pro Toma Jonese a nebo text kultovní My Way pro Franka Sinatru.Jednoznačně nejslavnější je ale Diana z padesátých let, která se stala populární na obou stranách "železné opony" a známe ji i s českým textem. Neustálým omíláním u domácích táboráků se písnička stala jakousi parodií sebe sama a mnozí lidé ji dnes už nesnáší, přestože se jim původně líbila.

Ben-Official Music Video

12. října 2009 v 18:37 | Moonwalker>G!rl<V[J] |  Videoclips
Official Muscic Video.Je to úžasnej videoklip Michael je v tom děsně SEXY XD

Pro dnešek končím

11. října 2009 v 18:03 | Moonwalker>G!rl<V[J]
Tákže pro dnešek končím přidala jsem celé Victory Tour + tři avatárky by me.Teď se zdřejmě půjdu šprtat tak jsem trošičku myslela na to žhe bych tu udělala ,,Jackson Idol'' bylo by to žhe by na každé kolo bylo vymyšlené téma třeba Zamilované písničky od Michaela hlasovalo by se u mně na blogu.Co myslíte mám tady udělat Jackson Idol?Zítra mám myslím žhe do půl třetí takže tady budu tak od tří teď budu muset dělat protokol na Přírodopisné Praktikum.Tak co s Tou Jacksonovskou soutěží pls pište komenty s vašima názorama :-).